HEUi

TURBO INJECTOR

Strona główna » NAPRAWA HEUI

TURBO INJECTOR - OFERTA

SPRAWDŹ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ!

Naprawa HEUi

W naszym warsztacie naprawiamy układy wtrysku elektrohydraulicznego HEUi. Korzystamy ze specjalnej maszyny diagnostycznej Toledo Master, dzięki której możemy dokładnie sprawdzić działanie wtryskiwaczy. Na ekranie śledzimy informacje, które maszyna przekazuje nam o danym podzespole. Za sprawą innowacyjnej technologii okablowania Toledo HEUi Master jesteśmy w stanie przetestować większość wtryskiwaczy w różnym rozmiarze, z zasilaniem górnym oraz bocznym.

Przeprowadzamy testy FERT

Dzięki naszej maszynie diagnostycznej jesteśmy w stanie wykonać poszerzone testy czasu reakcji wtryskiwaczy. Monitorujemy nie tylko sygnały elektryczne, ale także pełny czas zdarzenia, czyli okres od aktywacji podzespołu do momentu wtrysku. Dzięki temu możemy szybko zlokalizować usterkę, której nie dałoby się wykryć bez skorzystania z technologii Toledo Master.

Co to jest HEUi?

HEUi to technologia wtryskowa stosowana w wielu silnikach Diesla, nazywana również układem wtrysku elektrohydraulicznego. Ten innowacyjny system można kontrolować za pomocą komputera, sterując elektronicznie czasem wtrysku oraz wysokością ciśnienia paliwa.

Na całym świecie można znaleźć równie wielu zwolenników technologii HEUi, co jej przeciwników. Układy wtryskowe tego typu często są stosowane w silnikach o dużej mocy, na przykład w ośmiocylindrowych jednostkach napędowych Forda. Ich ogromną zaletą jest bezpieczeństwo. Układ ten wyposażony jest bowiem w specjalne zabezpieczenie. Gdy poziom oleju napędowego spadnie poniżej minimalnej normy, wtryskiwacze po prostu się nie uruchomią, chroniąc silnik przed zatarciem.

W układzie wtryskowym HEUi olej silnikowy jest wykorzystywany nie tylko do pracy w obwodzie wtryskowym, ale również do chłodzenia i smarowania silnika. Ciśnienie oleju w układzie wynosi od 600 do 3600 psi!

Maintext

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ DO NAS

TEL: 505 269 716

Lub skorzystaj z formularza kontaktowego

ADRES:

ul. Niepołomska 55, 31-572 Kraków

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00

×

Like us on Facebook