POMPOWTRYSKIWACZE

TURBO INJECTOR

Strona główna » NAPRAWA POMPOWTRYSKÓW

TURBO INJECTOR - OFERTA

SPRAWDŹ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ!

Naprawa pompowtryskiwaczy

Naprawa pompowtryskiwaczy jest konieczna w wielu samochodach z układem Common Rail. Ten hydrauliczny system zasilania jest znany ze swojej niezawodności, jednak czasem zdarzają się w nim usterki. W naszym warsztacie naprawimy wszelkie awarie układu wtryskowego oraz regenerujemy jego części. Podejmujemy się napraw pompowtrysków elektromagnetycznych oraz wymiany urządzeń piezoelektrycznych m.in. firm Bosch i Cambox.

Przykładowe usługi, które wykonujemy w ramach regeneracji pompowtrysków, to:

  • uszczelnianie i naprawa zaworów pompy,
  • czyszczenie pompowtrysków,
  • wymiana trzepieni i końcówek wtrysków,
  • wymiana uszczelnień zewnętrznych,
  • regulacja działania układu wtryskowego,
  • przeprowadzenie testu wydajności układu.

Jeśli okaże się, że dana usterka wymaga zakupienia nowych części, skontaktujemy się z Państwem, żebyście mogli zdecydować, jakie rozwiązanie będzie dla Was najlepsze.

Po wykonaniu wszystkich napraw przeprowadzamy testy działania pompowtrysków. Po wykonaniu usługi dostaniecie od nas protokół, na którym znajdą się m.in. wyniki diagnostyki urządzenia.

Na czym polega regeneracja pompowtryskiwaczy?

Sprawdzenie urządzenia

Po otrzymaniu od klienta urządzenia przystępujemy do jego szczegółowych oględzin. Na początku, wykorzystując mikroskopy i specjalne urządzenia diagnostyczne, dokładnie sprawdzamy, w jakim stanie jest pompowtryskiwacz.

Czyszczenie i naprawa

Po wstępnym określeniu usterki myjemy urządzenie za pomocą myjek wysokociśnieniowych oraz ultradźwiękowych. Dzięki temu możemy dokładnie określić, co sprawiło, że urządzenie uległo awarii i co należy zrobić, by je naprawić.

Przeprowadzenie testów

Po wykonaniu wszelkich napraw i wymianie uszkodzonych części wykonujemy testy pompowtrysków. Przeprowadzamy je na specjalnie przygotowanych stołach probierczych. Dzięki dodatkowej diagnostyce możemy dokładnie sprawdzić wartości zadane.

Maintext

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ DO NAS

TEL: 505 269 716

Lub skorzystaj z formularza kontaktowego

ADRES:

ul. Niepołomska 55, 31-572 Kraków

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00

×

Like us on Facebook