TURBOSPRĘŻARKI

TURBO INJECTOR

Strona główna » NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK

TURBO INJECTOR - OFERTA

SPRAWDŹ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ!

NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK

  • GARET
  • KKK

AUTA OSOBOWE

Naprawa turbosprężarek aut osobowych.

AUTA DOSTAWCZE

Naprawa turbosprężarek aut dostawczych.

MASZYNY

Naprawa turbosprężarek koparek i maszyn budowlanych.

Naprawa turbosprężarki nie należy do łatwych czynności. Mimo że jej konstrukcja nie jest skomplikowana, to jej regeneracja może przysporzyć wiele problemów nawet doświadczonym mechanikom. Nie mając odpowiedniej wiedzy, można przez przypadek doprowadzić do całkowitego zniszczenia tego urządzenia. Dlatego, żeby skutecznie zregenerować turbosprężarkę, warto oddać ją do specjalistycznego warsztatu, takiego jak Turboinjector. Nasi pracownicy dokładnie sprawdzą, oczyszczą jej poszczególne elementy i doprowadzą urządzenie to stanu sprzed awarii. Po naprawie urządzenia otrzymacie Państwo od nas gwarancję.

Naprawiamy turbosprężarki:

  • ze zmienną geometrią,
  • hybrydowe,
  • standardowe,
  • typu Twin Scroll,
  • typu Wastegate.

Profesjonalne narzędzia do naprawy turbin

Oddając nam turbinę do regeneracji, macie Państwo pewność, że po kilku lub kilkunastu godzinach będziecie mogli odebrać ją od nas w pełni sprawną. Wysoki poziom naszych usług wynika nie tylko wiedzy naszych pracowników, ale również z nowoczesnego parku maszynowego, który znajduje się w naszym warsztacie. Używamy sprawdzonych myjek ciśnieniowych oraz piaskownic do czyszczenia części turbin. Z kolei dzięki zaawansowanym programom diagnostycznym jesteśmy w stanie przeprowadzić dokładne testy statyczne oraz dynamiczne turbosprężarki.

Ile kosztuje regeneracja turbosprężarki?

Ceny rynkowe regeneracji turbosprężarki wahają się między 600, a 1000 zł. Tak duży przedział cenowy wynika z tego, że turbosprężarki można podzielić na dwa rodzaje: modele ze zmienną geometrią oraz te, które geometrii nie mają. Budowa pierwszego z nich jest bardzo skomplikowana. Producenci tych części otwarcie przyznają, że niektórych z nich nie da się naprawić bez wymiany poszczególnych komponentów. Stąd naprawa turbosprężarki ze zmienną geometrią może kosztować w granicach 1000 zł.

Maintext

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ DO NAS

TEL: 505 269 716

Lub skorzystaj z formularza kontaktowego

ADRES:

ul. Niepołomska 55, 31-572 Kraków

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00

×

Like us on Facebook